Dziękujemy za dotychczasowy udział w naszych warsztatach

Kochani Uczestnicy, Prowadzący i Partnerzy LABORATORIUM KREATYWNOŚCI – „HISTORIA JEDNEGO OBRAZU” – bardzo dziękujemy Wam za wspólne dotychczasowe warsztaty!

Było inspirująco i kreatywnie.

Pamiętajcie o naszym konkursie i widzimy się na kolejnych spotkaniach.

Zapraszamy do obserwowania uważnie naszego fanpage na oficjalnym profilu Fundacji na Facebooku facebook.com/Laboratorium-Sztuki i fanpage projektu LABORATORIUM KREATYWNOŚCI – „HISTORIA JEDNEGO OBRAZU” facebook.com/Laboratorium-Kreatywnosci oraz Instagramie @laboratorium_sztuki, gdzie pojawiają się wszystkie niezbędne informacje!

O warsztatach 

Przypominamy, że warsztaty rozpoczynają się od konkretnego obrazu jednego twórcy, który dla potrzeb spotkania zostaje wybrany przez Prowadzącego, następnie grupa Uczestników wraz z Prowadzącym interpretuje wybrany obraz, a ta interpretacja jest początkiem dla danego spotkania w ramach LABORATORIUM KREATYWNOŚCI – „HISTORIA JEDNEGO OBRAZU”. Chcemy uwrażliwić dzieci i młodzieży na odczytywanie i odbiór sztuki – nie ma sztuki ładnej i brzydkiej, jest sztuka wrażliwa. A ze sztuką warto zapoznawać dzieci od najmłodszych lat. 

Więcej o projekcie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *