„HISTORIA JEDNEGO OBRAZU” – „Samoloty” Wilhelma Sasnala – zapraszamy 6 października 2019 r.

Podczas kolejnych warsztatów w ramach projektu LABORATORIUM KREATYWNOŚCI – „HISTORIA JEDNEGO OBRAZU”, które odbędą się 6 października 2019 r. można powiedzieć, że planujemy odlecieć w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 😉 Inspiracją do tworzenia będzie tym razem obraz „Samoloty” Wilhelma Sasnala z 1999 r.

 

Kiedy: 6 października (sobota) 2019 r. w godzinach od 10:30 do 12:30
Gdzie: Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, al. Jana Pawła II 39 (dojazd ul. Mariana Markowskiego), Kraków
Dla kogo: dla dzieci od 4 do 13 lat

Zapraszamy wszystkich młodych fanów samolotów do wspólnej zabawy w asów przestworzy zainspirowanej twórczością Wilhelma Sasnala.

Niespodzianka!

Dla wszystkich naszych Uczestników niedzielnych warsztatów – dzięki uprzejmości i hojności Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie – bilety wstępu do muzeum są GRATIS!
Dziękujemy bardzo Muzeum za tę możliwość i serdecznie wszystkich zapraszamy na nasze warsztaty kreatywności.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Sikora, która zajmuje się rysunkiem, malarstwem i fotografią. Od 2015 r. studentka edukacji artystycznej na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. W 2017 roku obroniła licencjat z historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie przedmiotem jej badań było szkolnictwo artystyczne kobiet w Krakowie na przełomie XIX i XX wieku. Jak przystało na dziewczynę z sierpnia kocha słońce i czarny kolor.

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – warunkiem jest wcześniejszy zapis poprzez FB Laboratorium Sztuki lub poprzez wysłanie maila na adres fundacja@fls.org.pl i uzyskanie potwierdzenia. Osoby niezarejestrowane, które zjawią się w godzinie rozpoczęcia wydarzenia będą mogły wziąć udział w razie dostępności miejsc.

Zgłoszenie udziału dziecka w warsztatach jest równoznaczne z udzieleniem zgody na fotografowanie i filmowanie podczas zajęć oraz publikację zdjęć i filmu na stronie internetowej Fundacji Laboratorium Sztuki oraz na jej profilach społecznościowych.

Projekt LABORATORIUM KREATYWNOŚCI – „HISTORIA JEDNEGO OBRAZU” współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa.

Więcej o projekcie TUTAJ.

Rejestracja możliwa także: TUTAJ.


SPRAWDŹ TAKŻE:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *