„HISTORIA JEDNEGO OBRAZU” – cykl „l’Hourloupe” Jeana Dubuffeta – zapraszamy 16 listopada 2019 r.

Podczas warsztatów kreatywności ze sztuką w ramach projektu LABORATORIUM KREATYWNOŚCI – „HISTORIA JEDNEGO OBRAZU”, które odbędą się 16 listopada  2019 r. wspólnie z dziećmi wyruszymy w jaskiniową podróż.

Kiedy: 16 listopada (sobota) 2019 r. w godzinach od 10:30 do 12:30
Gdzie: Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, ul. Papiernicza 2, Kraków
Dla kogo: dla dzieci od 4 do 13 lat

Tym razem z Prowadzącym warsztaty pokażemy naszym Uczestnikom obrazy z cyklu cykl „l’Hourloupe” Jeana Dubuffeta.

Spróbujemy na początek rozpoznać dziwne kształty na obrazach artysty.

Będziemy budować jaskinię, a następnie wyruszymy w jaskiniową podróż.

Wyruszacie z nami?

Po eskapadzie przyjdzie czas na indywidualną twórczość, zabawę kształtem, śladem i kolorem. Przyjdź, zobacz, bądź kreatywny!

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Sikora, która zajmuje się rysunkiem, malarstwem i fotografią. Od 2015 r. studentka edukacji artystycznej na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. W 2017 roku obroniła licencjat z historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie przedmiotem jej badań było szkolnictwo artystyczne kobiet w Krakowie na przełomie XIX i XX wieku. Jak przystało na dziewczynę z sierpnia kocha słońce i czarny kolor.

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – warunkiem jest wcześniejszy zapis poprzez FB Laboratorium Sztuki lub poprzez wysłanie maila na adres fundacja@fls.org.pl i uzyskanie potwierdzenia. Osoby niezarejestrowane, które zjawią się w godzinie rozpoczęcia wydarzenia będą mogły wziąć udział w razie dostępności miejsc.

Zgłoszenie udziału dziecka w warsztatach jest równoznaczne z udzieleniem zgody na fotografowanie i filmowanie podczas zajęć oraz publikację zdjęć i filmu na stronie internetowej Fundacji Laboratorium Sztuki oraz na jej profilach społecznościowych.

Projekt LABORATORIUM KREATYWNOŚCI – „HISTORIA JEDNEGO OBRAZU” współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa.

Więcej o projekcie TUTAJ.


SPRAWDŹ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *