Inauguracja działalności Fundacji Laboratorium Sztuki

Fundacja Laboratorium Sztuki swoją działalność zainaugurowała 17 listopada 2017 r. w Krakowie wernisażem połączonym z performancem zatytułowanym „MEANINGS”- UWALNIANIE MYŚLI Z FORMY.

Wystawę prac malarskich Marcina Kowalika z cyklu „Faza lustra” i „Zbieżne”, jak również prace Oliviera Whelana, można było oglądać od 17 listopada 2017 r.  do 17 stycznia 2018 r. od poniedziałku do piątku w godz.  10.00-16.00 w Krakowie 8 metrów pod ziemią przy ul. Balickiej 123.

Partnerami wystawy byli: Brave Brain, Kondrat Wina Wybrane, HM Design – Manufaktura Mebli, VOLVO, Galeria Tortów Artystycznych, kancelaria GACH MIZIŃSKA.

Link do wydarzenia na naszym profilu na Facebooku, gdzie udostępnialiśmy na bieżąco relację TUTAJ. Relację prowadziliśmy także na naszym Instagramie @laboratorium_sztuki.

Zapraszamy na film z tego wyjątkowego dnia:

Zapraszamy na fotorelację: 


Nota: Zdjęcia i wizerunek Uczestników, Artystów i pozostałych materiałów zdjęciowych zarówno w niniejszym wpisie jak i na niniejszej stronie internetowej są własnością Fundacji Laboratorium Sztuki i podlegają ochronie prawnej. Chcesz użyć zdjęcia – zapytaj o zgodę.


SPRAWDŹ TAKŻE: